Φωτογραφία Ελένη Μελισσινού
ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ
από Ελένη Μελισσινού - Sunday, 29 January 2012, 04:29 PM
 

ΕΓΡΑΨΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟΧΟΥΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ.ΕΙΜΑΙ ΟΚ;Η ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΓΡΑΨΩ ΣΕ WORD KAI META NA TH ΣΤΕΙΛΩ ΣΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ;

ΕΛΕΝΗ ΜΕΛΙΣΣΙΝΟΥ

 
Φωτογραφία Σοφία Μαντζανίδου
Απάντηση: ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ
από Σοφία Μαντζανίδου - Tuesday, 31 January 2012, 12:31 PM
 

καλημέρα σας!

θα συμπληρώσετε τη φόρμα σχεδιασμού και θα την αποστείλετε μαζί με το σχέδιο διδασκαλίας, που θα γράψετε σε word στο mail της δράσης.

με εκτίμηση

Σοφία Μαντζανίδου.

Φωτογραφία Ελένη Δριβάκου
Απάντηση: ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ
από Ελένη Δριβάκου - Saturday, 4 February 2012, 01:30 PM
 

Καλησπερα!

Ήθελα να σας πληροφορήσω οτι δεν σας ξεχασα για τα ερωτηματολόγια.Έλεγξα και διαπίσυωσα οτι δεν είχς σταλεί τίποτα και παράλληλα τα ξαναζήτησα από τις συναδέλφισσες, αλλά έπειτα απουσίασα από το σχολείο λόγω ασθένειας και γι αυτ΄΄ο δεν γνωρίζω ακριβώς τι έχει γίνει. Επίσης η ασθένεια είναι και ο λόγος που δεν σας έχει σταλεί η εργασία μου. Εχω προσπάθήσει να ξεκινήσω αλλά μου ειναι αδύνατον να την πραγματοποιήσω. Η εφαρμογή όμως της μεθόδου  και η εργασία του παιδιού επίσης υπάρχει στα χέρια μου. Γ νωρίζω ότι έχει λήξει η προθεσμία , απλά ήθελα να σας ενημερώσω για το λόγο πουδεν ήμουν καθόλου συνεπής. Δεν γνωρίζω αν περιλαμβάνει κάτι άλλο το σεμινάριο, αλλά θα ήθελα να είμαι σε επαφή.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Φωτογραφία Σοφία Μαντζανίδου
Απάντηση: ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ
από Σοφία Μαντζανίδου - Sunday, 5 February 2012, 11:17 AM
 

Καλημέρα κυρία Δριβάκου!

εύχομαι να αναρρώσετε σύντομα!

Όσο για τα ερωτηματολόγια, θα επικοινωνήσω εγώ με το σχολείο, αφού απουσιάζετε, δεν υπάρχει πρόβλημα.

Σας ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση

θα είμαστε σε επαφή

Σοφία Μαντζανίδου.

Φωτογραφία Χαριτωμένη Μανούσου
Απάντηση: ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ
από Χαριτωμένη Μανούσου - Saturday, 4 February 2012, 05:20 PM
 

Καλησπέρα σας!

Άκουσα κάτι για ερωτηματολόγιο. Μήπως πρέπει να συμπηρώσω κάποιο ερωτηματολόγιο; Γιατί δεν μπόρεσα να βρω κάτι στο περιβάλλον του σεμιναρίου.

Ευχαριστώ

Χαρούλα Μανούσου

Φωτογραφία Σοφία Μαντζανίδου
Απάντηση: ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ
από Σοφία Μαντζανίδου - Sunday, 5 February 2012, 11:20 AM
 

Καλημέρα κυρία Μανούσου!

Το ερωτηματολόγιο είναι ανεξάρτητο από την εργασία. Δε χρειάζεται να συμπληρώσετε κάτι εσείς. Μην αγχώνεστε.

Με εκτίμηση

Σοφία Μαντζανίδου.